Ansatte ved Kystteknikk og Ørnli Slipp:

Er du usikker på hvem du skal henvende deg til?
Ring direkte til et av våre avdelingskontor, telefonnummer finner du her.

Administrasjon og ledelse

Thomas Yttersian

Daglig leder - Kystteknikk

Tlf: 957 91 952

 thomas@kystteknikk.no

Vegard Yttersian

Kontorsjef - Kystteknikk

Tlf: 975 30 763

vegard@kystteknikk.no

Lise Yttersian

Økonomimedarbeider - Kystteknikk

Tlf: 73 48 80 41

 lise@kystteknikk.no

Torstein Yttersian

Daglig leder - Ørnli Slipp

Tlf: 916 08 648

torstein@ornli.no

Cathrine Løkke

Økonomi - Ørnli Slipp

Tlf: 72 44 75 51

cathrine@ornli.no

Ken Ronny Sivertsen

Faglig Leder - Ørnli Slipp

Tlf: 911 79 402

 kenronny@kystteknikk.no

Torbjørn Morkemo

Formann verksted - Ørnli Slipp

Tlf: 952 27 298

torbjorn@ornli.no

Roald Skagen

Ingeniør - Ørnli Slipp

Tlf: 957 71 166

roald@ornli.no

Alfred Jensen

Ingeniør - Ørnli Slipp

Tlf: 911 79 402

 alfred@ornli.no

Andre medarbeidere

 

Kystteknikk

Kim Andre Inderø

Industirmekaniner

Lars Kristian Johansen

Industrimekaniker

Stein Are Espnes

Industirmekaninker

Odgeri Storø

Sveiser

Robert Lugar

Sveiser

May Renate Olsen

Hjelpearbeider (industri)

Leif Angelvik

Hjelpearbeider (industri/vaktmester)

Kristoffer Bjerkli

Lærling (industrimek)

 Ørnli Slipp

Andrei Tsurkan

Sveiser

Slawomir Jacek Seklecki

Sveiser

Odgeri Storø

Sveiser

Robert Sekleicki

Sveiser

Knut Bjørnar Stordal

Sveiser

Edvardas Gridziuska

Sveiser

Fred Jørgensen

Sveiser

Arild Terje Søreng

Sveiser

Ahtle Jarl Madsvåg

Platearbeider

Einar Anders Rabben

Platearbeider

Jørgen Skjærvold Vagnhild

Platearbeider

Frank Even Myrvang

Platearbeider

Marc Collier

Verksted

Martin Kroken Rokkones

Mekaniker

Lutz Hulsse

Verksted