Kontakt

post@kystteknikk.no

Åpningstid:
Vi har kontortid fra mandag til fredag, kl. 07.00 til 15.00

Adresse:
Nordfrøyveien 959
Frøya Næringspark, 7270 Dyrvik

Mechanical

KONTOR
tlf
73 48 80 41

VAKTTELEFON
tlf 468 42 479

Vegard Yttersian

Administrativ leder og økonomiansvarlig

Telefon: 975 30 763
vegard@kystteknikk.no

Thomas Yttersian

Prosjektleder
Telefon: 957 91 952
thomas@kystteknikk.no

Vebjørn Gulbrandsen

Prosjektleder
Telefon: 924 10 006
vebjorn@kystteknikk.no

Lutz Husse

Materialforvalter
Telefon: 908 63 298
E-post: lutz@kystteknikk.no

Lars Kristian Johansen

Verksmester
Telefon: 926 01 515
lars@kystteknikk.no

Andreas Thoresen

Produktdesigner
Telefon: 480 23 899
andreas@kystteknikk.no

Lise Sivertsen

Regnskapskonsulent
Telefon: 73 48 80 41
E-post: lise@kystteknikk.no

Einar Anders Rabben

Mekanisk utrykningsambulanse
Telefon: 468 42 479
einar@kystteknikk.no

Camilla Prytz

Camilla Prytz

Administrerende direktør
Telefon: 40 89 37 87
camilla@kystteknikk.no

Yards

KONTOR
tlf
72 44 75 51

VAKTTELEFON
tlf 91 99 69 27

Ken Ronny Sivertsen

Prosjektleder
Telefon: 911 79 402
kenronny@kystteknikk.no

Frode Jensen

Teknisk leder
Telefon: 417 67 297
E-post: frode@kystteknikk.no

Vegard Yttersian

Administrativ leder økonomi og It

Telefon: 975 30 763
vegard@kystteknikk.no

Cathrine Løkke

HR- og økonomiansvarlig
Telefon: 977 16 942
cathrine@kystteknikk.no

Torbjørn Morkemo

Fagansvarlig slip
Telefon: 952 27 298
torbjorn@kystteknikk.no

Kenneth Fredagsvik

Fagansvarlig plate og sveis
Telefon: 936 02 811
E-post: kenneth@kystteknikk.no

Camilla Prytz

Camilla Prytz

Administrerende direktør
Telefon: 40 89 37 87
camilla@kystteknikk.no

Elektro

KONTOR
tlf 72 44 85 00

VAKTTELEFON
tlf 91 99 69 27

Frank Hugo Wahl Øien

Daglig leder
Telefon: 941 76 112
frank@kystteknikk.no

Elektriker

Christian Rovik

Elektriker og prosjektleder
Telefon: 960 45 508
E-post: christian.rovik@kystteknikk.no 

Roger Ervik

Senior elektriker
Telefon: 943 39 365
E-post: roger@kystteknikk.no

Camilla Prytz

Camilla Prytz

Administrerende direktør
Telefon: 40 89 37 87
camilla@kystteknikk.no

Kontaktskjema